Home Genel 4. Uluslararası İş Adamları Kongresi Ugik 2013 ‘ten Sonra..

4. Uluslararası İş Adamları Kongresi Ugik 2013 ‘ten Sonra..

0 1,073 views

4. Uluslararası İş Adamları Kongresi Ugik 2013 'ten Sonra..

6-7 Aralık Cuma ve Cumartesi günü Haliç Kongre Merkezindeydim ve yüzlerce binlerce insanın kongreden sonra konuşacağı, tarihte iz bırakacak bir kongreye şahit oldum,

Gerçekleşen bu kongre önce İslam coğrafyası ve Türkiye İçin , Sonrasında biz genç girişimciler için harika 2 gün idi,

Çünkü bir yanda Türkiye Cumhuriyeti’nin değerli bakanları Zafer Çağlayan, Egemen Bağış , Ali Babacan,  lider ticari kuruluşlarının Ceo’ları YK Başkanları Ahmet Çalık, Nazım Özdemir, Ümit İlker, Ali Bayramoğlu gibi iş adamları,

biz gençlere RIZK & RİSK ikilemini anlatıp bizlere farklı ufuklar kattılar..

7878

Peki Neler Oldu ;

1-) İlk Gün 5000 ‘e yakın kişi kongreye gelmişti ve ayakta dinlemek bile çok zordu (Gerçekten Tarihin En Büyük Buluşmasıydı)

2-) Değerli Devlet Yöneticilerimizde Bakanlarımızda (Zafer Çağlayan, Egemen Bağış , Ali Babacan) Yiğit Bulut bizler için ugik 2013 teydi ve RIZK & RİSK ikilemini anlattılar.

3-)  Değerli İş Adamlarımız (Ahmet Çalık, Nazım Özdemir, Ümit İlker, Ali Bayramoğlu, Remzi Gür, Süleyman Orakçıoğlu vs.. ) için ugik 2013 teydi ve RIZK & RİSK ikilemini anlattılar.

4-) Yabancı Ülkelerden gelen misafir konuşmacılarımız ; Fahrettin YAHŞİ, Al Baraka Türk Genel Müdürü , Nihad AWAD, Amerikan – İslam İlişkileri Konseyi (CAIR) Başk. gibi isimlerde oradaydı..

5-) Yine Yabancı Ülkelerden gelen bir çok yabancı misafirimiz oradaydı..

6-)  Genç Musiad’ın en gözde projelerinden olan 100fikir100sirket.com Girişimcilere 10 Milyon destek verdiğini tanıtım standında tanıttı ve yerli ve yabancı girişimciler çok büyük ilgi gösterdi, ve yeni bir kavram dünyaya kazandırdık ( Hami Yatırımcılık )  Artık Melek yatırımcılık gitti yerine Hami Yatırımcılık Geldi..

7-) Fuar Standlarında Genç Musiad Standı Firma Tanıtımları, Promosyonlar, Genç Musiad Kurulları, 100fikir100sirket.com gibi standlarda tanıtımlarda vardı.

2 Soğuk günde sımsıcak bir bahar vardı aslında, Başta Musiad başkanımız Nail Olpak , Genç Musiad Başkanımız Faruk Akbal ve tüm Musiad ve Genç Musiad Ailesi olarak bu güzel organizasyona vesile olmanın çorbada tuz olabilme mutluluğu içerisinde, Tarihin En Büyük Buluşmasına Şahit Olduk..

100fikir100sirket Standımızdan bir kare  100fikir100sirket hakkında detaylı bilgi için 100fikir100sirket.com ‘ a girebilirsiniz.

1

Yorumlarınız bizim için çok değerli.


NO COMMENTS

Leave a Reply