Home Emre Metin Kimdir ?

Emre Metin Kimdir ?

Emre Metin, Beykoz doğumlu, Prefabrikevim.com – İdeal Ev Ceo’su, iş insanı ve konuşmacı.

Ticari Faaliyetleri

İnşaat sektörünün modüler sistemlerinden olan prefabrik yapı çözümleri alanlarında faaliyet gösteren Prefabrikevim.com kurucusudur. 10’larca konferansta binlerce gence ilham kaynağı olma hedefiyle Türkiye’de Girişimcilik ve Dijital pazarlama kavramının yaygınlaşmasın da katkılarda bulunmaya çalışmıştır.

Eğitim Hayatı

Emre Metin lise hayatını Tuzla Anadolu Teknik Lisesi’nde Bilgisayar bölümünü tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve sonrasında da İstanbul Gedik Üniversitesin’de Uluslararası Ticaret bölümlerinden mezun oldu (1 Dönemde Polonya ‘da Radom Economy Universiy ‘de Uluslararası İşletme eğitimi aldı.).

Spor Hayatı

Sporla çok küçük yaşlarda Judo ile başladı. Basketbol oynadı. Şuanda aktif olarak masa tenisi ve basketbol sporu ile uğraşıyor.

Sivil Toplum Hayatı

İstanbul Ticaret Odası Gençlik Kurulu, Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği üyesi olan Emre Metin, Genç MÜSİAD’da üç dönem Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi olarak bulunmuş ve Ekonomi ve Projeler Biriminin başkanlığını üstlendi. (Young Business Academy’yi burada kurdu.)

mail : emremetin (et) gmail.com

instagram : https://www.instagram.com/emremetinin/

facebook : https://www.facebook.com/emremetinin

facebookpage : https://www.facebook.com/emremetinpage

twittter : https://twitter.com/EmreMetinin

linkedin : tr.linkedin.com/in/emremetin

google plus :  https://plus.google.com/u/0/+EmreMetin/